Поради пакування речей при переїзді | Вантажники Львів - Демонтажні роботи, студентсьтка бригада помічників
» Головна » Корисна інформація

Поради пакування речей при переїзді


Задля забезпечення комфортного та безпечного переїзду квартири, в першу чергу, потрібно зайнятись пакуванням речей. Цей процес може забрати у вас певний час, але саме вдале упакування допоможе суттєво мінімізувати ризик пошкодження цінних для вас надбань. Щоб уникнути метушні, пакування речей при переїзді, слід розпочинати за тиждень-два до дати на яку запланований сам переїзд (виклик вантажників, замовлення транспорту для перевезення ті ін.). Наша бригада студентів помічників, пропонує Вам розглянути види пакувань для різного типу речей:

Кераміка, посуд
Кожну посудину потрібно обгорнути подвійним шаром чистого газетного паперу. На дно коробки, для амортизації, покладіть трішки розпушеного паперу. Після чого, на ребро, заповнюйте коробку огорнутим в папір посуд, таким чином, щоб не залишилось ні одного незаповненого простору. Горизонтальні картонні розділювачі можуть бути корисні між секціями посуду в коробці.


Меблі
При переїзді, у меблях бажано заклеїти скотчем усі дверцята та полички, щоб вони лишній раз туди-сюди не літали. Скло на меблях заклеїти спеціальною рулонною плівкою.

Книги, іграшки
Досить запакувати в коробку, заклеїти скотчем. Між книгами можна покласти тонкий шар паперу, щоб уникнути приклеювання.

Монітори, телевізори, електротехніка
Щоб не пошкодити монітор персонального ПК чи телевізора, рекомендуємо його огорнути в повітряну (бульбашкову) плівку та помістити у власну, або ж нову міцну коробку. Якщо зберіглося пінопластове упакування, обов'язково скористайтеся ним.
Побудова техніка
Обов'язково спустіть воду з холодильника, пральних та посудомийних машин, щоб у вантажників не виникло неприємних інцидентів при занесенні. Від'єднайте усі прилеглі шнури.

Одяг, взуття
Взуття слід залишати в оригінальних коробках. Одяг акуратно запакувати в чисту коробку.

Медикаменти
Пакувати в окремий ящик, термометр дуже уважно огорнути ватою або ж м'яким матеріалом.

* При пакуванні в коробки рекомендуємо їх підписувати, щоб вантажники були проінформовані що і яким способом грузити. Буде корисним при розпакуванні речей.