Робота вантажником. Стереотипи. | Вантажники Львів - Демонтажні роботи, студентсьтка бригада помічників
» Головна » Корисна інформація

Робота вантажником. Стереотипи


Зараз у суспільстві панує така думка, що вантажник – це другосортна професія, яка не потребує досвіду та навичок. Більшість, описують вантажників, як людей без вищої освіти, які зловживають алкоголем та іншими шкідливими звичками на робочому місці. Але це – негативний стереотип, який прикріпився за цією професією. Насправді, робота вантажником чи різноробом – це хороша, перша можливість почати підпрацьовувати молодим юнакам..

Як ми знаємо, не завжди молоді люди, студенти, мають можливість одразу знайти роботу навіть після отримання вищої освіти, чи тим більше під час навчання. Робота вантажником/різноробом допомагає навчитись працювати в колективі, набратися певних навичок, які знадобляться в майбутньому у повсякденному житті. Зараз, «студентська бригада помічників», приймає у свої ряди лише людей які не мають шкідливих звичок та є фізично здоровими. Адже, на нашу думку, вантажник - це охайна, підтягнута молода людина, яка поважає в першу чергу себе, свій колектив та клієнта.

Серед вантажників є багато людей які здобули не одну вищу освіту, які є інтелектуально розвинутими особистостями. В кожного в житті є перехідні моменти, коли робота різноробочим є хорошою можливістю для підзаробітку. Багато відомих людей починали з роботи вантажників: політичних діячі, револіціонери, спортсмени (Джо Ролліно - боксер, Мауно Койвісто – президент Фінляндії (1892-1994), Пітер Маккей – міністр юстиції Канади, Франсуа Фабер – велосипедист, та багато інших. Робота вантажника не є легкою, тому її потрібно поважати. Це невід’ємна професія яку потребує суспільство.